poniedziałek, 8 stycznia 2018

Kasia, która dzięki pasji do zdjęć otworzyła się na ludzi

Fotografia w życiu mojej kolejnej rozmówczyni pojawiła się w 2013 r. Jak sama mówi, nie wie dokładnie jak to się stało, ale zbzikowała na punkcie zdjęć. Najpierw krajobraz, makro, a później wkroczyłam w ten trudny temat, jakim jest portret i człowiek. Kasia nie lubi nudy, od dziecka była osoba skrytą i nieśmiałą, nigdy nie była duszą towarzystwa. To pasja sprawiła, że otworzyła się na ludzi.
Skąd w ogóle wzięła się w Twoim życiu fotografia?
Fotografia w moim życiu pojawiła się w 2013 roku, zaczęło się najpierw od założenia strony na facebooku, a później zakupiłam pierwszą lustrzankę i tak rozpoczęła się moja przygoda z fotografią. Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie jak to się wszystko zaczęło, wiem tylko tyle, że kiedy przyjechał do mnie w odwiedziny mój kuzyn to dał mi swój aparat do ręki i jakoś tak połknęłam bakcyla. Szybko „podłapałam” obsługę aparatu i zaczęłam strzelać fotki. Najpierw krajobraz, makro, a później wkroczyłam w ten trudny temat, jakim jest portret i człowiek.

W jakiej fotografii się specjalizujesz?
Aktualnie próbuję prawie każdej dziedziny. Makro, krajobraz, portret, fotoreportaż, fotografia okolicznościowa i wiele innych. Nie lubię nudy, mimo wszystko najbliższą dziedziną fotografii jest dla mnie portret. Od dziecka byłam skrytą osobą, która raczej nie była "duszą towarzystwa". Miałam trochę taki swój świat, ciągle rysowałam albo coś malowałam, co zresztą jest teraz moją drugą pasją. Nie spotykałam się z rówieśnikami prawie w ogóle, jedynie tyle co w szkole. Fotografia bardzo mnie otworzyła, poznałam wiele wyjątkowych ludzi, z którymi mam kontakt do dziś. Kiedy zaczęłam robić zdjęcia, to całkiem zmieniło moje patrzenie na świat i na ludzi. 


Cały wywiad znajduje się na moim blogu TUTAJ!!


 3 komentarze:

 1. Ale piękne zdjęcia :) Brawo Kasiu, chętnie przeczytam cały wywiad:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam i zachęcam do zapisania się do newslettera, wkrótce kolejne wywiady ;)

   Usuń
 2. Podziwiam ludzi, który znajdują swoją pasję i dzięki temu całe ich życie staje się lepsze. Zdjęcia są piękne, magiczne :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualności

Bezpłatne warsztaty z rękodzieła w Dukli

Dzieci i młodzież zapraszam na bezpłatne warsztaty z rękodzieła, prezentujące technikę wyplatania wikliny, decoupage oraz krepinę. W celu...