niedziela, 31 grudnia 2017

Wszystkiego zbzikowanego ;)

Ukochana rodzinko, przyjaciele, znajomi, czytelnicy życzę Wam, abyście w ten nadchodzący rok weszli z radością w sercu i wiarą we własne możliwości. Życzę Wam, aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro oraz ogromna wiara w to, że tak naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych, a ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Życzę Wam, aby spełniały się Wasze marzenia, te malutkie, o których wstydzicie się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się  dla Was nie do osiągnięcia. Życzę Wam spełniania życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. Życzę Wam w życiu rodzinnym pełnego spokoju i poczucia bezpieczeństwa, wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi.
Aby otaczały Was osoby, które będą dla Was motorem do działania, paliwem które będzie napędzać i wsparciem w razie twardego lądowania. Abyście nigdy nie przestali wierzyć w piękno Waszych marzeń i nie bali się podejmować ryzyka, aby wejść na drogę do realizacji planów i zamierzonych celów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności

Bezpłatne warsztaty z rękodzieła w Dukli

Dzieci i młodzież zapraszam na bezpłatne warsztaty z rękodzieła, prezentujące technikę wyplatania wikliny, decoupage oraz krepinę. W celu...