piątek, 13 listopada 2015

Szlachetna Paczka szuka ludzi


Mam do Was ogromna prośbę, potrzeba POMOCY!!!!!!!!!!!! wciąż brakuje nam wielu Wolontariuszy. I nie przestaniemy ich szukać póki nie będzie nas w Polsce 10 500 bo taką liczbą jesteśmy w stanie pomóc 20 000 Rodzin a taki mamy cel! Teraz jest ważny czas, czas kryzysu (nie mamy W a za 1 tyg. otwarcie bazy!) i w tym czasie możemy faktycznie pokazać czy jesteśmy Drużyną! o której tak wiele mówimy! Dla tych co lubią wyzwania! www.superw.pl Ciągle szukamy małych i dużych bohaterów, nie bądź łoś dołącz do nas. 

Jest nas tak wielu, że znalezienie w samym Podkarpaciu 100 W nie powinno być problemem tylko każdy musi od teraz, od dziś zacząć działać! Wykonajmy działania, mamy wystarczająco rozwiązań aby działać tylko trzeba aby każdy wziął to na klatę! Nie mam zgody na to aby słyszeć, że nie ma wolontariuszy, że nikt nie chce, że już wszystko zostało zrobione - kurcze nie wszystko!!! Nie ma opcji na opierdzielanie się w tak trudnej sytuacji i nie ma opcji, że nie zdobędziemy tych 10 500 W! Dopiero w tak trudnej sytuacji możemy pokazać naszą determinację i to jaką mamy siłę. Niech słowo Drużyna i hasło Jeden za wszystkich wszyscy za jednego ożyje i przestanie być sloganem! 

Dla tych co lubią wyzwania! www.superw.pl Ciągle szukamy małych i dużych bohaterów, nie bądź łoś dołącz do nas. 
Emotikon smile

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności

Bezpłatne warsztaty z rękodzieła w Dukli

Dzieci i młodzież zapraszam na bezpłatne warsztaty z rękodzieła, prezentujące technikę wyplatania wikliny, decoupage oraz krepinę. W celu...